Ihmiset

Hyvää meininkiä ja osaamista joka lähtöön

Ecomillin sydämessä ovat ihmiset. Teemme työtä asiakaskeskeisesti, ihmiseltä ihmiselle, hyvällä meiningillä, iloisella otteella ja mikä tärkeintä, aina tinkimättömällä laadulla.

Niin kuin yritykset, myös me olemme mukavasti erilaisia. Meillä on erityisosaamista kattavasti yritystalouden eri osa-alueista ja laaja-alaista kokemusta erityyppisistä yrityksistä ja toimialoista. Olemme suorittaneet monia taloushallinnon tutkintoja, kouluttaudumme jatkuvasti ja perehdymme alan uusiin tuuliin. Palvelemme sekä suomeksi että englanniksi.

Taloushallinnon lisäksi Ecomillin ihmisten osaamiseen kuuluu mm. muodostelmaluistelua, nykytanssia, saksofonin soittoa, laskettelua, koiria, kuntoilua ja käsitöitä. Yhteistä meille kaikille on lämminhenkinen tapa toimia ja vakaa tahto tehdä työtä asiakkaidemme parhaaksi.

Tutustu ammattilaisiimme:

Susanna Bergman

Toimitusjohtaja, BA-tutkinto, KLT, KTM

Kielitaito:
suomi, englanti, saksa

Gsm: +358 40 505 6561
susanna.bergman@ecomill.fi

Susannan CV

 

Johanna Vuorto-Honkala

Partneri, hpj, BA-tutkinto, KLT, KTM

Kielitaito:
suomi, englanti, ranska

Gsm: +358 50 548 1919
johanna.vuorto-honkala@ecomill.fi

Johannan CV

Anna Hero

Taloushallinnon asiantuntija

Kielitaito:
suomi, englanti, ruotsi

Gsm: +358 50 576 8810
anna.hero@ecomill.fi

 

Jaana Kärki-Koponen

Taloushallinnon asiantuntija

Kielitaito:
suomi, englanti

Gsm: +358 40 562 7114
jaana.karki-koponen@ecomill.fi

 

Anu-Maarit Mustajoki

Taloushallinnon asiantuntija

Kielitaito:
suomi, englanti

Gsm: +358 50 466 9375
anu.mustajoki@ecomill.fi

Taru Yrjänä

Taloushallinnon asiantuntija

Kielitaito:
suomi, englanti

Gsm: +358 50 466 9379
taru.yrjana@ecomill.fi

 

Armi JokiArmi Joki

Taloushallinnon asiantuntija

Kielitaito:
suomi, englanti

Gsm: +358 45 879 8664
armi.joki@ecomill.fi